®

DHN ÇELİK Konstrüksiyon

)

DHN Çelik Konstrüksiyon Profesyonel ruhla profesyonel çalışma anlayışını hedefleyen firmamız, yaptığı, yapacağı tüm çalışmalarla çelik çatı ve çelik konstrüksiyon sektörüne hizmet etmeyi amaçlamıştır.

(216) 447 54 15

Neden Çelik Konstrüksiyon Yapı?

 

 

Çelik, alternatif ürünlere göre hafifliği, yüksek mukavemet ve dayanılırlık gücü, daha elastiki yapısı ve süneklik özellikleriyle her zemin sınıfı ve deprem bölgeleri için en doğru konstrüksiyon yapı malzemesidir.

 

Çelik yapı elemanlarının imalat ve montaj süreleri diğer alternatif yapılara göre çok daha kısadır. Bu da inşaat, proje ve maliyetlendirme masraflarının minimuma inmesini sağlar.

 

Çelik konstrüksiyon yapı, temel inşatlarında ve güçlendirme isteyen bölgelerin ön hazırlık çalışmalarında alternatif yapılara göre büyük oranda ekonomik kazanç ve zamandan avantaj sağlar.

 

Çelik konstrüksiyon yapılar, endüstriyel yapılarda geniş açıklıkları kolonsuz ve yer yer taşıyıcısız geçme şansına sahiptir. Bu hem maliyeti azaltır, hemde yapının daha estetik bir biçimde kullanılmasına olanak tanır.

 

Çelik yapı elemanlarının imalatı ve montajı hava koşullarından etkilenmez. Kullanılacak iş gücüne bağlantılı olarak insan gücünün uygun olarak kullanılabileceği her nokta kesintisiz çalışma ve montaj imkanı sağlar.

 

Mimaride sınırsız çözüm imkanı, projede çok daha estetik ve geleceğe dönük kalıcı sorunsuz kullanım sağlar. Yer yer yapılacak değişikliklerde ve büyütme yada küçültme operasyonlarında hızlı ve sorunsuz bir geçiş imkanı sağlar.

 

İstenildiği taktirde çelik taşıyıcı sistemin tamamı zayiatsız olarak sökülerek dünyada istenilen noktaya çok ekonomik olarak nakledilir. Sökülebilir olması kiralık arsalar üzerine geçici depolama çalışmalarına da imkan sağlanmaktadır.

 

İstenildiğinde yapıyı oluşturan bütün elemanlar ve taşıcı sistem civatalı olarak üretilebilir. Bu demonte özelliği çelik konstrüksiyon yapıyı sökme, taşıma, değiştirme, büyütme veya küçültme işlemlerinde minimum zahiyatla malzeme kaybının önüne geçilmesini sağlar.

 

Çelik konstrüksiyon yapının uygulaması ve takibi sürekli olarak şantiyede yapıldığından dolayı yüksek markajdaki hataların önüne geçilmesi sağlanır, bilgisayar ortamındaki testler ile güvenilirlik ve dayanılırlık en yüksek seviyede tutulur.

 

 

 

 

 

Hedeflerimiz açık ve belirgindir.

Çelik konstrüksiyon ve çelik çatı sistemleriüzerinde

profesiyonel adımlarla kararlı ve ilkeli ilerlemek.

 

 

+ SERTİFİKALRI GÖRMEK İÇİN..

 

 

 

 

 Sertifikalar Certificates 

 

 

 

 

 

Hakkımızda

DHN Çelik Şirket Profilimiz

Vizyonumuz DHN Çelik olarak firmamız üstün teknoloji ve eğitimli personel gücüyle ülkemizde pek çok endüstriyel ve ticari tesise çelik çatı, cephe kaplamaları ve çelik konstrüksiyon çözümleri çalışmalarına gururla imza atmıştır.

 

+ DEVAM İÇİN......

 

 

 

 

 Hakkımızda DHN Çelik Şirket Profilimiz 

 

 

 

 

 

Neden Çelik Konstrüksiyon Yapı?

Çelik, alternatif ürünlere göre hafifliği, yüksek mukavemet ve dayanılırlık gücü, daha elastiki yapısı ve süneklik özellikleriyle her zemin sınıfı ve deprem bölgeleri için en doğru konstrüksiyon yapı malzemesidir.

+ DEVAMI İÇİN......

 

 

 

 

 Neden Çelik Konstrüksiyon Yapı? Çelik, alternatif ürünlere göre hafifliği, yüksek........ 

 

 

 

 

 

Neden Çelik Çatı?

Çelik çatı, yapının kendi özgü ağırlığına ek zati ağırlık getirmez ve olası doğal afetlerde kalıcılık sağlar. Can kaybına yaptırım sağlacıyı etkilerde bulunmaz, yüksek direnç göstererek yapı bütünlüğünün korunmasını sağlar.

 

+ DEVAMI İÇİN.......

 

 

 

 

 Neden Çelik Çatı?  Çelik çatı, yapının kendi özgü ağırlığına ek zati........ 

 

 

DHN ÇELİK PROJELER

ALT MENÜ

İLETİŞİM

Doğu Mah. Bilge Sok.

No:2/3 Pendik / İstanbul

info@dhncelik.com

satis@dhncelik.com

pazarlama@dhncelik.com

(0 216 )447 54 15

(0 216) 447 54 14

Çelik konstrüksiyon ve çelik çatı sektöründe

uzlaşmanın anlam ve önemini iyi biliriz.

Hedeflerimiz açık ve belirgindir.

Çelik konstrüksiyon ve çelik çatı sistemleriüzerinde

profesiyonel adımlarla kararlı ve ilkeli ilerlemek.

 

ETİKETKER

- DHN Çelik Hakkında

- DHN Çelik Çatı

- Sertifikalarımız

- DHN Çelik Kalite Güven

- Çelik Çatı Sistemleri

- DHN Çelik Yapı

- DHN Çelik Hakkında

- DHN  Çelik Konstrüksiyon

- Çatı ve konstrüksiyon

- DHN Projelendirme

- Konstrüksiyon çat

- DHN Çelik Kontrüksiyon montaj

- Çelik Konstrüksiyon Nedir?

- DHN Çelik Üretim

- Sektördeki Diğer Faal Görevler

- DHN Proje

- Çelik Konstrüksiyon Nedir?

- Çelik Konstrüksiyon

- Çelik Çatı ve Çelik Konstrüksiyon DHN

- Çelik Çatı

- çatı

Konstrüksiyon

ÇELİK KONSTRÜKSİYON VE ÇELİK ÇATI

DHN Çelik Konstrüksiyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi. Tüm Haklari Saklidir.